Küsimused?

KKK – Korduma kippuvad küsimused. Järgnevalt leiate mõned levinumad küsimused ja lühidalt ka vastused. Oleme alati telefoni teel saadaval ja e-mailidele vastame igapäevaselt, seega kui Teie ei leidnud omale sobivat vastust, siis võtke meiega ühendust.

Kas teilt saab tellida materjali paigalduse ja ehitustööd?

Jaa, meie ehitusmeeskond paigaldab ja ehitab profesionaalselt ja efektiivselt, ning töödega kaasneb kuni 7 aastane garantii. Küsige personaalset hinnapakkumist oma projektile, olgu see siis suur või väikene. Me saame aidata.

Kas teilt saab erimõõte ja profiile tellida?

Jah, meilt saab. Olgu siis tegemist saematerjali või höövelpuiduga,  võtke meiega ühendust ja me leiame kindlasti lahendused.

Mis materjalist tooteid te pakute?

Peamiselt on meie höövelmaterjalid põhjamaisest kuusepuust. Kuusk on tihedama struktuuriga ja ilmastikule vastupidavam naturaalsetes tingimustes. Saematerjali lõikame nii kuuske, kui ka mändi. Saadaval on ka servamata lehtpuud. Konkreetse ülevaate saadavusest saate, kui kirjutate või helistate meile.

Kas materjal on kuivuse läbinud?

Jah, kõik meie höövelmaterjal on kuivuse protsessi läbinud ja niiskus on viidud vastavale tasemele.

Kas transport on minu mure?

Ei, sugugi mitte. Katsume alati võimaluste piires aidata ja pakkuda täis teenust. Variandid olenevad tellimuse kogusest, kuid väiksemate koguste puhul saame Teile tasuta rentida sõiduauto järelhaagist ja suuremate koguste puhul juba toimetame materjali objektile ja laadime selle objektil maha kraanaga. Mainige ära oma tingimused ja soovid, kui küsite detailset hinnapakkumist.