Põrandalaud

Pakume kuusest valmistatud kvaliteetset põrandalauda. Meie pakutavad põrandalauad on traditsioonilised, paksemad, kui poeketid seda pakuvad. Paksuseks olenevalt partiidest on 30 kuni 38 mm mis tagab jäikuse, põrand ei “mängi” nii, kui seda õhemad parketi tüüpi lauad teha võivad. Valige välja omale sobivaim põrandalaud, ning teosta hinnapäring! Eritellimusena on võimalik pakkuda põrandalauda 45x160mm AB Kuusk. Kõik põrandalauad on läbinud kuivatamise protsessi spetsiaalses kuivuses.
Teostage hinnapäring

 • Põrandalaud
  Põrandalaud KUUSK 38x160mm AB Kvaliteet
  al. 16 € / m2
  Kõige laiem põrandalaud mida saame pakkuda. Kattev laius 160mm.
 • Põrandalaud
  Põrandalaud KUUSK 38x85mm AB Kvaliteet
  al. 13 € / m2
  Parima kvaliteediga põrandalaud.
 • Põrandalaud
  Põrandalaud KUUSK 35x120mm BC Kvaliteet
  10 € / m2
  BC kombineeritud kvaliteet, kus esineb, kuid ei pruugi suuremaid oksakohtasid, vaigupesasid. Peale paigaldust on alati soovitav põrand lihvida 120 ja 180 Grit karedusega vastavalt, et tagada parim tulemus. Rohkem infot puitpõranda paigaldusest ja lõppviimistlusest juba telefoni teel.
 • Põrandalaud
  Põrandalaud KUUSK 38x85mm C Kvaliteet
  Kokkuleppel
  C kvaliteet on laojääk, millel esineb suuremaid oksakohtasid, puuduvaid oksasid, sinet jms. Kvaliteet on sobilik vähenõudlikule kliendile ja ruumidesse, millel pole oluline esteetiline välimus. Võimalik säästa raha, viimistledes põranda tumeda peitsiga ja lakkides 2-3 kihis. Küsige lisainfot viimistluse kohta.
 • Põrandalaud KUUSK 30x100mm AB Kvaliteet
  al. 14 € / m2
  Parima kvaliteediga põrandalaud.
 • Põrandalaud
  Põrandalaud KUUSK 32x135mm AB Kvaliteet
  al. 12 € / m2
  Põrandalaud kõige optimaalsema paksuse ja laiusega. Kattev laius on 135mm ja paksus reeglina 32mm. Sobilik põrandalaud laagide sammuga kuni 600mm.

Hinnad ei sisalda käibemaksu.